● 
اِلأَحَّد ١٦ ذو الحجه ١٤٤٥
 
   
 
 
اخبار و اطلاعیه ها
برگزاری مراسم نامگذاری سا ختمان آموزشی مرکز مشهد بنام سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی

تاریخ ایجاد   1399/03/25 - 09:51  تعدادمشاهده  818 بازگشت

 

به مناسبت گرامیداشت یاد سردار شهید ساختمان آموزشی دانشگاه پیام نور مرکز مشهد به نام سردار شهید سپهد حاج قاسم سلیمانی نامگذاری شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نورمرکز : ساختمان آموزشی دانشگاه پیام نور مرکز مشهد به نام سردار شهید سپهد حاج قاسم سلیمانی نامگذاری شد.

در این مراسم که با حضور دکتر نژادعلی رئیس دانشگاه پیام نور خراسان رضوی، حجت الاسلام والمسلمین معادی مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان رضوی، رئیس بسیج دانشجویی استان خراسان رضوی،رئیس و معاون فرهنگی بنیاد شهید منطقه 1 و جمعی از همکاران علمی و اداری مرکز مشهد و ستاد استان برگزار شد.

سرکار خانم دکتر ضیایی رئیس دانشگاه پیام نور مرکز مشهد، در مراسمی که به همین مناسبت برگزار شده بود اظهار کرد: به رسم ادای احترام و نهادینه کردن باورهای شهادت‌طلبانه دانشگاهیان و توجه به فرهنگ ایثار و شهادت و الگوبرداری نسل جوان دانشجو از شهدا به ویژه شهید سپهبد قاسم سلیمانی، ساختمان آموزشی دانشگاه پیام نور مرکز مشهد به نام شهید سردار حاج قاسم سلیمانی مزین شده است.

در ادامه حجه الاسلام والمسلمین جباریان نماینده نهاد رهبری در دانشگاه پیام نور استان گفت:خوشحایم که خداوند این توفیق را به ما داده است که یادآوری کوچکی از این شهید بزرگوار که هم درس و هم برکت است داشته باشیم.شهید سردار سلیمانی بعد از جنکهای تحمیلی و دفاع مقدس هم شعار امام را ادامه دادند و در همه صحنه هاییکه لازم به دفاع از اسلام و انقلاب بوده حضور داشته اند و از مرزهای کشور و هم چنین کشورهای اطراف دفاع کرده و ملت ما با همه وجود احساس کرده است که اگر فرماندهی سردار شهید نبود در برابر داعش امنیت نداشتیم.

در ادامه مراسم حجت الاسلام والمسلمین معادی مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان رضوی گفت: شهید سردار سلیمانی 50 سال در معرض دگرگونی های اجتماعی، جریانات اجتماعی از مسیر انقلاب،جنگ، دفاع مقدس و سپاه بوده است و سردار نشان داد که اگر انسان بخواهد می تواند به این مقام برسد.

وی افزود:حجه الاسلام والمسلمین حضرت علم الهدی علاقه داشتند که در این مراسم شرکت کنند و فرمودند که بنده از طرف ایشان در این مراسم شرکت و سلام ایشان را به افرادی که در این تغییر نام دخالت داشته برسانم .

حجت الاسلام معادی گفت:این تغییر نام بسیار کار خوبی است و اقدام به موقع روسای دانشگاه و گروهی است که اندیشه فکری دارند و امیدواریم که راه سلیمانی که راه همه ملت است استمرار داشه باشد به قول آن امریکائی که گفت:اثر شهید شدن سردار سلیمانی از زنده بودن ایشان بیشتر است .

در پایان مراسم دکتر نژادعلی ضمن تشکر از همه همکاران و مهمانان جهت حضور در مراسم، آیین افتتاحیه و رونمایی از تابلوی نام سردار شهید سلیمانی را افتتاح کرد. 
Text/HTML

 

 

 
زیرمجموعه واحد فرهنگی